Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do każdego ze stawianych przed nią wyzwań, z uwagi na co jest bardzo skuteczna z radzeniu sobie z problemami osób korzystających z jej oferty.

Psychoterapia

Ewa Czernik to psychoterapeuta Łódź o ogromnym doświadczeniu w swojej branży, pałającą się swoim zawodem nie z konieczności, a z pasji. Kobieta uwielbia kontakt z innymi ludźmi, a przede wszystkim rozmowę i słuchanie ich zwierzeń, co sprawia, że do każdego z nich podchodzi w sposób absolutnie indywidualny, kierując całą swoją uwagę właśnie na klienta.
Zdaje sobie przy tym sprawę z tego, jak skomplikowane i złożone podłoże mogą mieć problemy, z którymi przychodzą do niej zainteresowani - właśnie dlatego zawsze zachęca do szukania w obie najlepszych cech i odnajdywania swoich umiejętności i stawiania bardziej na to, co robi się dobrze, aniżeli na to, co jest złe w ich życiu.
Robi to w nieszablonowy sposób, co składa się na jej olbrzymią skuteczność i zadowolenie, nie tylko pojedynczych klientów, ale też par oraz dużych firm, które również korzystają z jej usług. Jeżeli zatem psychoterapia indywidualna jest czymś, czego w danym momencie się poszukuje, Ewa Czernik powinna być pierwszą osobą, do której się zwróci.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...