Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do każdego ze stawianych przed nią wyzwań, z uwagi na co jest bardzo skuteczna z radzeniu sobie z problemami osób korzystających z jej oferty.

Leczenie depresji

Psychoterapeuta Ewa Czernik specjalizuje się w leczeniu depresji, nerwic, lęków, a także wielu innych schorzeń. Przyjazna i ciepła atmosfera sprawia, że pacjent może poczuć się komfortowo. Specjalistyczna wiedza umożliwia dopasowanie odpowiedniego programu psychoterapii do potrzeb i wymagań klienta.
Każdy przypadek jest inny, więc wymagana jest indywidualna analiza. Leczenie depresji Łódź - jest to kompleksowe wsparcie w przypadku codziennych problemów, które nas przytłaczają. To fachowa pomoc w rozwiązaniu problemów życiowych, a także wyeliminowaniu źródła problemu. Skutecznie dobrana metoda leczenia pozwala zauważyć znaczne zredukowanie objawów już po kilku pierwszych wizytach.
Wczesne zgłoszenie się do specjalisty to gwarancja zmniejszenia ryzyka nasilenia choroby (w tym np. ataków paniki uniemożliwiających normalne funkcjonowanie). Plan psychoterapii zależy od stopnia zaawansowania choroby. Każdy pacjent może liczyć na pełną dyskrecję oraz pomoc w najtrudniejszych sytuacjach losowych.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...