Katalog firm

AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wykonujemy dla Was najróżniejsze sesje w naszym studio lub na specjalne życzenia, na dworze. Zapraszamy do nas!

Sesja ciążowa

Wszyscy przywykli do myśli, że fotografowie pracują samodzielnie. Tymczasem od każdej reguły można znaleźć wyjątki i tak też jest i w tym przypadku. Agnieszka i Tomasz Górscy postanowili przełamać odgórnie ustalone zasady i wspólnie założyli firmę fotograficzną w Łodzi. Wszystkie zlecenia również wykonują wspólnie, co stanowi unikatową okazję na to, aby uzyskać naprawdę wiele dobrych zdjęć z różnych ujęć. Praca we dwójkę pozwala bowiem wszystko zobaczyć na dwojaki sposób i tym samym umożliwia zwiększyć szansę, że znajdzie się i uwieczni wyjątkowe ujęcia.
Specjalizacją tej firmy są sesje skupiające się na dzieciach. Zaliczyć tutaj można zatem sesje noworodkowe, jak i sesje dla dzieci nieco starszych. Niejako nowością w ofercie są także sesje ciążowe, dostępne dla każdej przyszłej mamy, która chce mieć pamiątkę z tego okresu swojego życia.
Dlatego też jeżeli komukolwiek przypasował pomysł taki jak sesja ciążowa Łódź to miasto, do którego trzeba trafić. Współpracując z tą parą fotografów można mieć pewność, że otrzyma się niezapominane zdjęcia.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, gdzie możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia, które już wykonaliśmy innym parom podczas uroczystości ślubnych. Pokazują one, w jaki sposób podchodzimy do wykonywania zdjęć na tak...