Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do każdego ze stawianych przed nią wyzwań, z uwagi na co jest bardzo skuteczna z radzeniu sobie z problemami osób korzystających z jej oferty.

Psychoterapia dla par

Kłopoty w związku nie muszą wcale oznaczać jego końca. Czasem wystarczy szczera rozmowa z pomocą psychologa, by kryzys został zażegnany. Oferowana przez Ewę Czernik terapia par Łódź daje możliwość lepszego porozumienia się, wyrażenia uczuć, swoich potrzeb czy oczekiwań wobec siebie i związku. Pomaga znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań by ocalić małżeństwo.
Warto więc skorzystać z terapii małżeńskiej by podjąć decyzję, których nie będziemy później żałować. Terapia małżeńska to wsparcie, zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich kryzysów i odnalezieniu swoich dobrych stron, a także ustaleniu swoich potrzeb i realizacji celów. Nie czekajcie i nie wstydźcie się szukać pomocy u innych - doświadczony i wykwalifikowany psychoterapeuta pomoże odzyskać Wam harmonię, szczęście oraz pozytywne nastawienie.
Psychoterapia dla par jest prowadzona w wykorzystaniem metody terapii krótkoterminowej BSFT, co pozwala wypracować rozwiązania korzystnych dla pary. Wystarczy umówić się na spotkanie i dać szansę swojemu związkowi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...