Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do każdego ze stawianych przed nią wyzwań, z uwagi na co jest bardzo skuteczna z radzeniu sobie z problemami osób korzystających z jej oferty.

Psychoterapia dla par

Kłopoty w związku nie muszą wcale oznaczać jego końca. Czasem wystarczy szczera rozmowa z pomocą psychologa, by kryzys został zażegnany. Oferowana przez Ewę Czernik terapia par Łódź daje możliwość lepszego porozumienia się, wyrażenia uczuć, swoich potrzeb czy oczekiwań wobec siebie i związku. Pomaga znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań by ocalić małżeństwo.
Warto więc skorzystać z terapii małżeńskiej by podjąć decyzję, których nie będziemy później żałować. Terapia małżeńska to wsparcie, zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich kryzysów i odnalezieniu swoich dobrych stron, a także ustaleniu swoich potrzeb i realizacji celów. Nie czekajcie i nie wstydźcie się szukać pomocy u innych - doświadczony i wykwalifikowany psychoterapeuta pomoże odzyskać Wam harmonię, szczęście oraz pozytywne nastawienie.
Psychoterapia dla par jest prowadzona w wykorzystaniem metody terapii krótkoterminowej BSFT, co pozwala wypracować rozwiązania korzystnych dla pary. Wystarczy umówić się na spotkanie i dać szansę swojemu związkowi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum psychoterapii Harmonia

W Centrum Psychoterapii Harmonia fachowe wsparcie znajdzie każdy, kto zmaga się z uzależnieniem od środków psychoaktywnych, behawioralnym i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula oferuje ponadto...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...