Katalog firm

Nas Troje

Nie jest żadną tajemnicą, iż dla wielu rodziców jacy oczekują przyjścia na świat ich dziecka, nie lada wydarzeniem oraz przeżyciem jest sam poród. Niech zatem nasza szkoła rodzenia Nas Troje pozwoli im nie tylko przygotować się, lecz jednocześnie co oczywiście pozytywnie nastawić się do całego w tym aspekcie wydarzenia.

Szkoła rodzenia

Co rzeczywiście może zmienić kurs dla przyszłych rodziców, jaki nie tylko przygotowuje nas do porodu ale również narodzin samego dziecka? Bardzo wiele, zwłaszcza jeżeli odpowiedzialna za jego organizację jest szkoła rodzenia w Łodzi Nas Troje, a więc posiadająca doświadczenie, zaplecze czy podejście, jakie zagwarantuje państwu możliwość uczestniczenia w cyklu spotkań o adekwatnym do tego przeznaczeniu.
Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, co powinna oferować nasza szkoła rodzenia i co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań aby nie były to tylko zwykłe spotkania w trakcie których przećwiczymy poród czy ewentualnie wytłumaczymy jego przebieg. Umożliwiamy znacznie więcej, nauczeni doświadczeniem zdecydowaliśmy się na możliwość oferowania pomocy psychologa, czy zagwarantowania badań diagnostycznych w aspekcie poszczególnych okresów samej ciąży, przeprowadzanych w renomowanej do tego klinice.
Możecie państwo być pewni, iż nasz kurs dostępny na stronie http://nas-troje.ipt.pl/ jest zawsze dopasowany oraz dostosowany do indywidualnych oczekiwań a niekiedy potrzeb, nie będziemy marnować waszego czasu lecz pozwoli go wykorzystać w atrakcyjny i ciekawy sposób.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408


Podobne firmy

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Z jakiego powodu dokształcające kursy dla maturzystów i gimnazjalistów to dobre rozwiązanie? Bowiem rzeczywiście są ciekawe pod względem merytorycznym, a tym samym pozwalają na skuteczne przekazanie i...