Katalog firm

Orthovision

Klinika stomatologiczna Orthovision znajduje się w Warszawie. Oferuje nie tylko pełen zakres usług dentystycznych, ale także ortodontycznych. Dysponuje najnowszym sprzętem medycznym. Zapewnia dostęp do innowacyjnych metod leczenia zębów. Pacjenci mogą liczyć na miłą atmosferę i opiekę osobistego stomatologa.

Wybielanie zębów

Najprawdopodobniej nie jesteś w pełni zadowolony z koloru swoich zębów. Jeżeli to przez nie Twoja samoocena legła ostatnio w gruzach, jak najszybciej zawalcz z tym mankamentem urody, odwiedzając warszawskie Centrum Stomatologii i Ortodoncji OrthoVision.
Najpierw udaj się na badanie diagnostyczne, wylecz ewentualne uszczerbki, a później zapisz się na wybielanie zębów Warszawa Bemowo, dzięki któremu Twoja pewność siebie automatycznie poszybuje w górę. Decydując się na wybielenie zębów w OrthoVision, podejmiesz świetną decyzję, z której na pewno będziesz zadowolony. Poddasz się specjalistycznemu zabiegowi, odmieniając o sto osiemdziesiąt stopni wygląd swoich zębów.
Specjaliści zadbają o to, by Twój nowy uśmiech zniewalał, a jednocześnie wyglądał jak najbardziej naturalnie. Idealnie dopasują nowy kolor szkliwa do tego naturalnego. Przeprowadzą zabieg w bezpiecznych warunkach, aby nie wystąpiły po nim żadne komplikacje. Sam efekt wybielania utrzyma się przez bardzo długi czas. Jeżeli tylko będziesz dbać o zęby, zabiegu nie trzeba będzie powtarzać.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364