Katalog firm

Elektro Klima

Elektro Klima to firma, która zajmuje się tworzeniem inteligentnych domów. W swojej ofercie posiada produkty z zakresu systemów bezpieczeństwa, wentylacji, telewizji, monitoringu, kontroli bezpieczeństwa przeciwpożarowej oraz systemy elektrycznego otwierania bram. Elektro Klima posiada szeroką ofertę producentów sprzętów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Odkurzacze centralne

Elektro-klima.com jest stroną internetową firmy Elektro Klima, działającej na rynku już od wielu lat, świadczącej bogatą paletę usług związanych z inteligentnymi domami. Choć firma ta ma swoją siedzibę w Elblągu, jest w stanie obsłużyć klientów z całego kraju - swoje doświadczenie budowała na bazie współpracy z najbardziej wymagającymi klientami, w związku z czym jej usługi stoją na najwyższym z możliwych poziomie.
Jeżeli zatem planujesz w jakimś stopniu unowocześnić swój dom, niezależnie od tego, czy interesują Cię odkurzacze centralne Elbląg, kamery, domofony, instalacje elektryczne czy zaawansowane systemy klimatyzacji, powinieneś zajrzeć na Elektro-klima.com, poczytać nieco więcej na ich temat, a następnie skorzystać z odpowiedniej zakładki, by skontaktować się z obsługą firmy.
Ta z radością przeprowadzi Cię przez cały proces modernizacji Twojego domu, dbając o to, by finalny efekt spełniał Twoje najśmielsze oczekiwania. Nie zwlekaj - dowiedz się więcej i po prostu skorzystaj z jej oferty!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Zapraszamy na stronę www firmy Sowa, oferującej ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych na terenie Łodzi i okolic. Oprócz nowoczesnych systemów ogrzewających proponujemy szereg innych p...