Katalog firm

Kategorie


Producent skarpet Megi

Producent skarpetek Megi oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów tekstylnych. Bogate, wieloletnie doświadczenie i ciągłe udoskonalanie linii produkcyjnej sprawiają, że produkty oferowane przez firmę Megi są bezkonkurencyjne. Kolorystyka i wzornictwo doskonale wpasowują się w aktualne trendy modowe.

Skarpety bawełniane męskie

Skarpety bawełniane męskie stanowią podstawowy element garderoby. Ich wybór ma ogromne znaczenie dla zdrowia stóp oraz samopoczucia użytkownika. Korzystając z oferty sklepu internetowego można dokonać zakupu skarpet na każdą okazję. Dostępne są skarpety bawełniane męskie przeznaczone do garnituru, sportowe lub na świąteczne okazje.
Duży wybór sprawia, że można popuścić wodze fantazji i znaleźć skarpetki kolorowe i z wieloma ciekawymi akcentami. Nowoczesny styl otwiera drogę do przejścia z klasycznych wzorów do kolorowych i ekstrawaganckich. Wszystkie skarpety bawełniane męskie posiadają płaski szew, który ma za zadanie eliminowanie uczucia dyskomfortu. Rolą wzmocnień na piętach i palcach jest zwiększenie trwałości produktu i co za tym idzie podwyższenia jakości.
Stosowanie bawełny czesanej powoduje, że skarpetki świetnie chłoną pot i brzydki zapach, jednocześnie zapewniając stopom przepływ powietrza. Bawełna czesana doskonale nadaje się do prania w pralce. Domieszka włókien elastanowych daje pewność, że skarpetka nie zsunie się w czasie użytkowania.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867