Katalog firm

Depilatorium

Laserowa depilacja to idealna propozycja dla tych osób, które chcą się stale cieszyć gładką skórą. Jeżeli nie macie czasu na wieczne siedzenie z maszynką, nie chcecie martwić się o podrażnienia skóry, to koniecznie musicie zapoznać się z naszą ofertą. Depilatorium zaprasza do skorzystania z możliwości nowoczesnej technologii.

Depilacja nóg

Mimo iż w wielu gabinetach kosmetycznych przeprowadza się obecnie depilację laserową, gabinet Depilatorium zajmuje się nią nieco inaczej. Wykorzystuje bowiem moc działania lasera diodowego Vectus. Nowoczesny wyrób umożliwia trwałe usunięcie wszystkich włosków, które mogą występować na zupełnie dowolnej części ciała.
Dzięki specjalistycznej budowie laser ten pozwala na dostosowanie sposobu przeprowadzanego zabiegu do potrzeb skóry każdego pacjenta. Laser diodowy Vectus to gwarancja i pełnej skuteczności, i całkowitego bezpieczeństwa. Prawdopodobieństwo wystąpienia jakichkolwiek podrażnień jest tutaj zerowe. Depilacja laserowa nóg czy depilacja rąk bądź twarzy w gabinecie Depilatorium zawsze kończy się sukcesem.
Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala również na maksymalne skrócenie czasu trwania całej kuracji. W przypadku standardowych laserów nieraz zabiegi są dla Klientów bardzo męczące, dlatego Ci, którzy dotychczas nie byli z nich zadowoleni, koniecznie powinni sprawdzić gabinet Depilatorium na stronie http://depilatorium.pl/oferta/depilacja-laserowa-nog/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221