Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, gdzie możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia, które już wykonaliśmy innym parom podczas uroczystości ślubnych. Pokazują one, w jaki sposób podchodzimy do wykonywania zdjęć na tak ważnych uroczystościach. Doskonale wiemy, że pokładacie w nas nadzieję, że otrzymacie z tego dnia wyjątkową pamiątkę. I tak właśnie będzie.

Fotobudka

Fotobudka to doskonała atrakcja na wesele. Jeśli jeszcze nie wiesz co to takiego to z pewnością się nie zawiedziesz. Fotobudka to przenośne urządzenie do robienia i drukowania zdjęć. Wykorzystuje się ją na wszelkiego rodzaju imprezach: urodzinach, imieninach, wieczorach panieńskich oraz weselach. Fotobudka wyglądem przypomina wąską szafę - może być wykonana z metalu lub drewna.
W fotobudce umieszczony jest aparat fotograficzny, który wykonuje serie zdjęć a następnie je drukuje. Ustawia się ją w pewnej odległości od tła, gdzie ustawiają się goście i pozują do zdjęć. Z reguły nie ma za bardzo czasu na pozowanie i dlatego wszystko odbywa się spontanicznie - na tym polega cała zabawa. Dla urozmaicenia można dodatkowo wykorzystać różnego rodzaju kolorowe gadżety, jak: kapelusze, peruki, chusty, gotowe kostiumy np. zwierząt, postaci z bajek i filmów grozy. Fotobudka daje niezapomniane przeżycia i pamiątkę w postaci fotografii.
Już dzisiaj wejdź na naszą stronę www.foto24.com.pl i zapoznaj się z nasza ofertą wynajmu fotobudki w Łodzi na każdego rodzaju imprezę..

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wyk...