Katalog firm

MS Meble

Meble kuchenne są takim produktem, który zmieniamy wyjątkowo rzadko. Dlatego też tak ważna jest ich jakość oraz funkcjonalność. Firma MS Meble oferuje montaż mebli kuchennych na indywidualne zamówienie swoich klientów. W ramach oferty wykonujemy projekt graficzny mebli, co z pewnością pozwoli Państwu zwizualizować ich ostateczny wygląd.

Meble kuchenne

Zaprojektowanie i zaaranżowanie wymarzonej kuchni to niełatwe zadanie. Produkty dostępne w sklepach często nie spełniają naszych wymagań, nie pasują do koncepcji, bądź też są po prostu niepraktyczne. W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na meble na wymiar.
Meble MS to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. To tysiące zadowolonych klientów i tysiące zrealizowanych projektów. Oferujemy pełen zakres usług - od etapu pomiarów, aż po końcowe wykonanie i montaż. Elastyczność pracowników i dobra lokalizacja wpływają na fakt, że firma jest często wskazywana jako lider w kategorii: kuchnie na wymiar w Olsztynie. Współpracujemy z klientami z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, będąc zawsze do usług.
Oferujemy meble najwyższej jakości, wykonane z atrakcyjnych i wytrzymałych materiałów. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe koncepcje, świadcząc jednocześnie profesjonalne wsparcie merytoryczne i doradcze. Dodatkowo gwarantujemy konkurencyjne ceny - dzięki czemu swoją wymarzoną kuchnię, mogą Państwo zaaranżować naprawdę przystępnym kosztem.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910