Katalog firm

Karczma Bida

Tradycyjny smak i tradycyjne urządzone wnętrza - warto przyjechać do Karczmy Bida, która leży na trasie Lublin-Warszawa, w Bogucinie. Dokładamy wszelkich starań, aby Karczma Bida zawsze witała Was ciepłą oraz serdeczną atmosferą. Zapraszamy do nas osoby samotne, rodziny z dziećmi, emerytów do odwiedzin.

Restauracja w Opolu

Zastanawiasz się nad tym, która restauracja w Opolu najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom? Czym prędzej zapoznaj się z tym, co oferuje Karczma Bida! Karczma Bida jest miejscem, w którym nawet najbardziej wymagające podniebienie będzie zadowolone. Niemniej wszystko po kolei. Zacznijmy może od tego, że restauracja zlokalizowana jest na trasie z Opola do Wrocławia. Można też do tego dodać, że mowa o jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na mapie (także problemy z dojazdem są po prostu wykluczone).
Celem restauracji jest całkowite odpowiadanie na pojawiające się oczekiwania. Odzwierciedleniem tego jest to, co można znaleźć w menu — w menu nie brakuje dań wegetariańskich, mięsnych, porcji dla dzieci oraz specjalnych potraw zaliczających się do kuchni FIT.
Istotne jest też to, że na sukces restauracji pracują doświadczeni kucharze mający do dyspozycji najwyższej jakości produkty, naturalne przyprawy i świeże zioła.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej restauracji http://www.karczmabida.com/o-nas/opole/ (gdyby były jakieś problemy, na stronie są też dane kontaktowe).

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048