Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do każdego ze stawianych przed nią wyzwań, z uwagi na co jest bardzo skuteczna z radzeniu sobie z problemami osób korzystających z jej oferty.

Leczenie nerwicy

Interesuje Cię skuteczne leczenie nerwicy Łódź? Psychoterapeuta Ewa Czernik oferuje specjalistyczną pomoc w leczeniu depresji, lęków, nerwic, fobii, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, wypalenia zawodowego, a także wielu innych. Z wsparcia specjalisty mogą skorzystać nie tylko osoby chore, ale również jej najbliżsi, czy też opiekunowie.
Nowoczesne metody psychoterapii sprawiają, że leczenie przebiega w przyjemnej i komfortowej atmosferze. Pacjent może poczuć się swobodnie oraz otworzyć się na pomoc eksperta. Już po pierwszych kilku wizytach można zaobserwować znaczną poprawę jakości życia. W każdym przypadku plan psychoterapii jest układany do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Przynosi to najlepsze i najszybsze efekty.
Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, zarówno bardzo młodych, jak i w podeszłym wieku. Im wcześniejsze stadium choroby, tym większa szansa na całkowite jej wyleczenie. Nie warto czekać, aż przejmie ona kontrolę nad naszym życiem. Do specjalisty najlepiej zgłosić się po zaobserwowaniu pierwszych niepokojących objawów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...