Katalog firm

Karczma Bida

Tradycyjny smak i tradycyjne urządzone wnętrza - warto przyjechać do Karczmy Bida, która leży na trasie Lublin-Warszawa, w Bogucinie. Dokładamy wszelkich starań, aby Karczma Bida zawsze witała Was ciepłą oraz serdeczną atmosferą. Zapraszamy do nas osoby samotne, rodziny z dziećmi, emerytów do odwiedzin.

Restauracja w Lublinie

Zastanawiasz się nad tym, jaka restauracja Lublin będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom? Co powiesz na odwiedzenie restauracji Bida w Bogucinie? Mowa o restauracji, która zadowoli wszystkich tych, którzy cenią nie tylko dobrą i tradycyjną kuchnię. Chodzi o restauracje zapewniającą niebanalny wystrój wnętrz i atmosferę, o której najzwyczajniej nie sposób zapomnieć.
Co do szczegółów, za przygotowanie potraw odpowiadają najlepsi kucharze. Poza tym kucharze wykorzystują sprawdzone od wielu lat przepisy. Naturalnie jednak nikt nie zapomina, że istotne jest też to, aby produkty były najwyższej jakości. Można nawet powiedzieć, że produkty cechuje najwyższa jakość i to, że są niebanalne.
Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że restauracja zapewnia cztery sale restauracyjne. Co więcej, w ciepłe dni do dyspozycji jest ogród.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej restauracji, na stronie nie brakuje także zdjęć. Gdyby jednak były niejasności, wystarczy skorzystanie z danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048