Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jeżeli masz problem z prawem, Adwokat Andrzej Śmigielski jest do Twoich usług. Pomoc może dotyczyć sprawy karnej, jak i cywilnej. Co do szczegółów, w ofercie dostępne jest choćby prawo gospodarcze, prawo podatkowe i prawo handlowe. Oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców województwa łódzkiego.

Odszkodowania

Uzyskanie satysfakcjonującego odszkodowania wcale nie jest takie proste do osiągnięcia, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Doświadczony prawnik odszkodowania Łódź to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą uzyskać dobre odszkodowanie z tytułu: szkody w mieniu, błędu medycznego albo zadośćuczynienia za krzywdę.
Nasi prawnicy angażują się w każdą sprawę, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na korzystne wyroki. Prowadzenie spraw o odszkodowanie wymaga nie tylko sporej wiedzy, ale również odpowiedniego doświadczenia, dlatego też warto zatrudnić solidną kancelarię adwokacką, która wywalczy dla Państwa maksymalne odszkodowanie. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak ustalić wysokość odszkodowania to jak najszybciej skorzystajcie z naszego fachowego doradztwa.
Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Przy problemach z uzyskaniem pieniędzy mogą Państwo liczyć także na profesjonalne wsparcie windykacyjne. Oferujemy nie tylko kompleksowe doradztwo, ale również reprezentujemy swoich klientów przed sądem w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska, 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

WF Adwokaci

Źródła prawa są dostępne dla każdego w postaci ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych. Jednak żeby przebić się przez morze przepisów, na które się składają trzeba być naprawdę dobrym pływakiem. T...