Katalog firm

StarkLAB

StarkLab oferuje kompleksowe usługi w kategorii tworzenia grafik na etykiety, które samodzielnie przygotowujemy i umieszczamy na produktach. Od klienta zależy, jak ma wyglądać etykieta, czy ma być wydrukowana fleksograficznie, czy przy pomocy wydruku cyfrowego. Nasza firma zajmuje się także obkurczaniem etykiet i copackingiem.

Etykiety Sleeve

Aby produkt był gotowy do sprzedaży zawsze należy zapewnić mu odpowiednie opakowanie, a także etykietę. Etykiety jednak nie są tworzone w sposób przypadkowy, a ich projekt jest zawsze dokładnie przemyślany. StarkLAB to firma, której zadaniem jest właśnie projektowanie i wydruk etykiet na opakowania. Siedzibą firmy jest Łódź. W mieście tym StarkLAB jest znane z tego, że oferuje wysokiej jakości druk cyfrowy oraz druk fleksograficzny.
W swojej ofercie firma StarkLAB ma między innymi etykiety Sleeve, które obecnie cieszą się dużą popularnością. Ich wydruk odbywa się przy pomocy nowoczesnych maszyn, które zapewniają wyraźny druk wysokiej jakości. Dzięki temu etykiety Sleeve świetnie prezentują się na opakowaniach, a produkt zwraca uwagę klientów.
Firma StarkLAB zapewnia swoje usługi w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie zlecenia wykonuje zgodnie z oczekiwaniami klienta. Utrzymuje ustalone terminy i w razie uwag szybko wykonuje poprawki. Z tego powodu jest to najlepsza polska firma gdy chodzi o etykiety na opakowania.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Pewnie, że stworzenie strony internetowej czy jej skuteczne pozycjonowanie, nie jest czymś prostym ani łatwym, dlatego Go3 Media czyli renomowana agencja reklamowa jest gotowa sprostać naszym oczekiwa...