Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

StarkLab oferuje kompleksowe usługi w kategorii tworzenia grafik na etykiety, które samodzielnie przygotowujemy i umieszczamy na produktach. Od klienta zależy, jak ma wyglądać etykieta, czy ma być wydrukowana fleksograficznie, czy przy pomocy wydruku cyfrowego. Nasza firma zajmuje się także obkurczaniem etykiet i copackingiem.

Etykiety termokurczliwe

Bez względu na rodzaj produktu, każdy egzemplarz potrzebuje odpowiedniego opisu jeżeli ma trafić do sprzedaży. Opisy zazwyczaj są do znalezienia na etykietach na opakowaniu. Firma StarkLAB to producent etykiet na produkty różnego rodzaju. Jest to firma znana na rynku polskim od długiego czasu i ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich swoich klientów. Stanowi to świetny dowód na to, że jakość świadczonych przez nią usług jest bardzo wysoka.
Firma StarkLAB drukuje zarówno etykiety samoprzylepne, jak i etykiety termokurczliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje dany klient. Firma zapewnia zarówno wykonanie projektu, jak i wydruk etykiet i ich nałożenie na opakowania. Jak zatem widać, codzienna praca StarkLAB to wykonanie wieloetapowego procesu, który zazwyczaj rozdzielany jest między parę firm.
Jednakże dzięki swojej świetnej organizacji pracy, StarkLAB bez problemu dotrzyma wszystkich terminów i sfinalizuje zlecenia zgodnie z życzeniem klienta. Właśnie dlatego jest to firma, której warto zaufać.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799