Katalog firm

Abaco

Zapoznajcie się jeszcze dziś z najnowszą ofertą biura rachunkowego ABACO i przekonajcie się sami, że dobry księgowy, wcale nie musi wiązać się z olbrzymimi wydatkami finansowymi. Nasze biuro rachunkowe istnieje po to, aby profesjonalnie poprowadzić Państwa księgowość i ewidencje podatkowe na najwyższym poziomie.

Usługi księgowe

Abacosc.pl to strona internetowa, która wprowadza na rynek internetowy łódzkie biuro rachunkowe Abaco. Firma ta posiada sześcioletnie doświadczenie w działaniach na rynku biur rachunkowych i usługowym prowadzeniu księgowości. Posiada wszystkie konieczne ku temu zezwolenia, łącznie z pozwoleniem Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani księgowi oferują prowadzenie wszystkich rodzajów ksiąg podatkowych. Dodatkową usługą jest reprezentowanie klienta przed instytucjami państwowymi oraz dostarczanie odpowiednich danych statystycznych do Polskiego Urzędu Statystycznego.
Abacosc.pl oferuje też rozliczanie podatków związanych z zagranicznymi przychodami. Biuro rachunkowe Łódź zajmuje się rozliczaniem WDT oraz WNT zarówno z importu jak i eksportu towarów. Swoistą wisienką na torcie jest możliwość indywidualnego dostosowania pakietu usług, z których chce się skorzystać, z uwzględnieniem własnych potrzeb oraz możliwości, którymi dysponuje firma.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538