Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jeżeli masz problem z prawem, Adwokat Andrzej Śmigielski jest do Twoich usług. Pomoc może dotyczyć sprawy karnej, jak i cywilnej. Co do szczegółów, w ofercie dostępne jest choćby prawo gospodarcze, prawo podatkowe i prawo handlowe. Oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców województwa łódzkiego.

Windykacja należności

Nasza kancelaria adwokacka usługi windykacyjne należności realizuje na każdym etapie postępowania. Współpracujemy z najlepszymi komornikami na rynku, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na najszybsze zakończenie sprawy. Jak powszechnie wiadomo windykacja Łódź jest w naszym kraju bardzo skomplikowana, dlatego też szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych usług. Nasze biura posiadamy w Łodzi Bełchatowie i Zduńskiej Woli.
W ramach naszych usług wchodzi nie tylko poszukiwanie i sprawdzanie majątku dłużnika, ale również prowadzenie skutecznej negocjacji polubownej. W razie konieczności pomagamy klientom w dochodzeniu roszczeń na drodze prawnej, czyli podczas postępować sądowych i komorniczych. Dzięki naszej kompleksowej pomocy nie obciążą Państwo siebie, ani swoich pracowników nieprzyjemnymi działaniami windykacyjnymi, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu, pieniędzy i nerwów.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę od a do z na każdym etapie postępowania. Mieliśmy do czynienia z wieloma typami dłużników, dlatego też jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska, 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki oferuje Wam pomoc prawną w takich sprawach jak: adwokat, alimenty, opieka nad dziećmi, testament, zachowek. Zajmuje się również prawem pracy. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy p...

WF Adwokaci

Źródła prawa są dostępne dla każdego w postaci ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych. Jednak żeby przebić się przez morze przepisów, na które się składają trzeba być naprawdę dobrym pływakiem. T...