Katalog firm

Jawo

Firma Jawo jest jednym z liderów, które produkują gotowe dania mrożone. W naszej ofercie znajduje się duża gama produktów, które to zapewne przypadną Państwu do gustu. Poszukujemy dystrybutorów naszych produktów, którzy są zainteresowani rozszerzeniem swojej oferty o produkty naszej firmy.

Pierogi mrożone

Kiedy nie ma czasu na ugotowanie obiadu, można skorzystać z gotowych produktów mrożonych, które zazwyczaj wystarczy wrzucić do wrzątku i gotować według przepisu podanego na opakowaniu. Są różne rodzaje tego typu produktów. Mamy do wyboru pierogi mrożone, mieszanki warzywne, makarony z gotowym zamrożonym sosem, czy zupy, które wystarczy doprawić do smaku. Niektórzy uważają, że takie obiad jest niepełnowartościowy albo, że jest to czyste lenistwo.
W dzisiejszych czasach proces przygotowywania mrożonych obiadów jest bardzo zaawansowany technologicznie, dlatego mrożonki wciąż mają swoje walory odżywcze. Proces mrożenia powoduje, że zachowane są wszelkie witaminy, które występują w jedzeniu przed poddaniem go obróbce termicznej, toteż można śmiało spożywać mrożonki. Ważne jest natomiast, aby zawsze były dobrze przechowywane i absolutnie nie powinno się ponownie zamrażać raz rozmrożonego produktu.
Pośród mrożonek dostępnych w sklepach, najpopularniejsze wydają się być pierogi mrożone, występują w wielu wariantach i każdy amator tego specjału znajdzie coś dla siebie.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28