Katalog firm

StarkLAB

StarkLab oferuje kompleksowe usługi w kategorii tworzenia grafik na etykiety, które samodzielnie przygotowujemy i umieszczamy na produktach. Od klienta zależy, jak ma wyglądać etykieta, czy ma być wydrukowana fleksograficznie, czy przy pomocy wydruku cyfrowego. Nasza firma zajmuje się także obkurczaniem etykiet i copackingiem.

Wydruk etykiet sleeve

Etykiety na opakowaniach informują o zawartości produktu, a także służą jako reklama. Z założenia powinny przyciągać wzrok klienta, dlatego też projektowaniem etykiet zajmują się wybrane firmy. Jedną z nich jest StarkLAB. Ta firma z Łodzi znana jest z tego, że oferuje zarówno zaprojektowanie etykiet, jak i ich profesjonalny wydruk. Jest to możliwe dzięki temu, że StarkLAB posiada świetny sprzęt do druku cyfrowego i fleksograficznego, a także kadrę pracowników z doświadczeniem w druku offsetowym. Dowiedz się więcej na stronie http://starklab.pl/pl/pages/uslugi/.
Firma zapewnia między innymi wydruk etykiet Sleeve, a także etykiet samoprzylepnych i wielu innych. Bogata oferta to jeden z wielu powodów, dla których klienci StarkLAB polecają tę firmę dla każdego. Dodatkowym plusem współpracy z tą łódzką firmą są też ceny za wykonywane przez nią usługi.
Od lat pozostają na rozsądnym poziomie, co sprawia, że nawet klienci z ograniczonym budżetem mogą złożyć tam swoje zamówienie. StarkLAB jest zatem profesjonalną firmą, która oferuje każdemu klientowi dobre warunki współpracy.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Pewnie, że stworzenie strony internetowej czy jej skuteczne pozycjonowanie, nie jest czymś prostym ani łatwym, dlatego Go3 Media czyli renomowana agencja reklamowa jest gotowa sprostać naszym oczekiwa...