Katalog firm

StarkLAB

StarkLab oferuje kompleksowe usługi w kategorii tworzenia grafik na etykiety, które samodzielnie przygotowujemy i umieszczamy na produktach. Od klienta zależy, jak ma wyglądać etykieta, czy ma być wydrukowana fleksograficznie, czy przy pomocy wydruku cyfrowego. Nasza firma zajmuje się także obkurczaniem etykiet i copackingiem.

Wydruk etykiet sleeve

Etykiety na opakowaniach informują o zawartości produktu, a także służą jako reklama. Z założenia powinny przyciągać wzrok klienta, dlatego też projektowaniem etykiet zajmują się wybrane firmy. Jedną z nich jest StarkLAB. Ta firma z Łodzi znana jest z tego, że oferuje zarówno zaprojektowanie etykiet, jak i ich profesjonalny wydruk. Jest to możliwe dzięki temu, że StarkLAB posiada świetny sprzęt do druku cyfrowego i fleksograficznego, a także kadrę pracowników z doświadczeniem w druku offsetowym. Dowiedz się więcej na stronie http://starklab.pl/pl/pages/uslugi/.
Firma zapewnia między innymi wydruk etykiet Sleeve, a także etykiet samoprzylepnych i wielu innych. Bogata oferta to jeden z wielu powodów, dla których klienci StarkLAB polecają tę firmę dla każdego. Dodatkowym plusem współpracy z tą łódzką firmą są też ceny za wykonywane przez nią usługi.
Od lat pozostają na rozsądnym poziomie, co sprawia, że nawet klienci z ograniczonym budżetem mogą złożyć tam swoje zamówienie. StarkLAB jest zatem profesjonalną firmą, która oferuje każdemu klientowi dobre warunki współpracy.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799