Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, gdzie możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia, które już wykonaliśmy innym parom podczas uroczystości ślubnych. Pokazują one, w jaki sposób podchodzimy do wykonywania zdjęć na tak ważnych uroczystościach. Doskonale wiemy, że pokładacie w nas nadzieję, że otrzymacie z tego dnia wyjątkową pamiątkę. I tak właśnie będzie.

Filmowanie

Jeśli szukacie profesjonalnego kamerzysty z Łodzi, dla którego filmowanie jest jego pasją to, znajdziecie go na naszej stronie https://www.foto24.com.pl/. Oferujemy kamerowanie wesel, chrzcin, komunii oraz innych ważnych wydarzeń.
Co ważne swoje usługi świadczymy na terenie Łodzi, ale jeśli będzie taka potrzeba, to po wcześniejszym ustaleniu terminu, możemy dojechać w inne miejsce. Jeśli chodzi o samo wesele, to wcześniej ustalamy z Parą Młodą, jak ma wyglądać mniej więcej scenariusz, co chcą zażyczyć sobie w ujęciach filmu. Możemy nagrać podstawowe momenty w trakcie tego, jakże ważnego dnia. Zaczynamy od przygotowań zarówno w domu Panny Młodej, jak i Pana Młodego.
Później błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu oraz dotarcie do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego. Ważne jest też podanie wcześniejszego miejsca, gdzie odbywa się ślub, gdyż nie we wszystkich miejscach, można tak samo filmować. Niektóre urzędy lub proboszczowie mają swoje zasady, które należy uszanować. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalnie zgrany materiał z całego przyjęcia.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wyk...