Katalog firm

A-AAron

AAron to doświadczony, z długoletnim doświadczeniem zakład pogrzebowy, który oferuje kompleksowo usługi pogrzebowe oraz kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych. Zapewniamy fachową pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności oraz organizację ceremonii pogrzebowej zgodnie z wolą rodziny. Gwarantujemy delikatność, pomoc oraz profesjonalność.

Organizacja pogrzebu

Nasze zakłady pogrzebowe Katowice AARON usytuowane są w dwóch punktach w mieście. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w profesjonalnej organizacji pogrzebów każdej wiary. Planujemy uroczystość od początku do końca. Dbamy o każdy szczegół, a także staramy się spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Każdą osobę traktujemy w sposób indywidualny.
Jesteśmy wdzięczni za to, że to właśnie nas obdarzono zaufaniem. Posiadamy duże doświadczenie, a w naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki. Zawsze działamy szybko i sprawnie. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów w potrzebie. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Wystarczy jeden telefon, a nasz zespół dotrze pod wskazane miejsce. Oferujemy bezpłatny transport zwłok. Ponadto dbamy o oprawę florystyczną i muzyczną.
Bierzemy pod uwagę wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie zmarłego do pochówku (kosmetyka, ubrania, zabezpieczenia), kremacja zwłok, ekshumacja zwłok i szczątków, obsługa żałobników, a także wiele więcej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Jesteśmy renomowanym zakładem pogrzebowym, świadczącym kompleksowe usługi. Całodobowo organizujemy transport zmarłych, załatwiamy formalności urzędowe, w 15 minut wypłacamy zasiłek pogrzebowy. Przygot...