Katalog firm

Kategorie


Sowa

Zapraszamy na stronę www firmy Sowa, oferującej ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych na terenie Łodzi i okolic. Oprócz nowoczesnych systemów ogrzewających proponujemy szereg innych produktów i usług. Mogą nam Państwo zlecić montaż klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej i wiele więcej.

Montaż klimatyzacji

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji Łódź w bardzo przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych monterów na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalnie zamontowana klimatyzacja zapewnia Państwu zdrowy i spokojny sen.
Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do klientów biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość usług, ale również na terminowość, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy także fachowe doradztwo przy wyborze klimatyzacji. Nasze kompleksowe usługi świadczymy na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Pełną ofertę naszych usług i niektóre z ostatnich realizacji znajdą Państwo na naszej stronie firmowej do której odwiedzenia bardzo serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma, która zajmuje się tworzeniem inteligentnych domów. W swojej ofercie posiada produkty z zakresu systemów bezpieczeństwa, wentylacji, telewizji, monitoringu, kontroli bezpieczeńs...