Katalog firm

AMS Car Design

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie przyciemniania szyb. Proponujemy usługi przyciemniania szyb samochodowych oraz oklejania folią szyb w budynkach. Duże doświadczenie oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Brak słów kluczowych, co oznacza, że wykonamy każde zlecenie.

Wymiana szyb

Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce, która oferuje fachowy montaż szyb samochodowych oraz profesjonalne przyciemnianie szyb. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających i najbardziej wybrednych klientów.
Dzięki ogromnego doświadczeniu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy na każdym kroku zachwalają nasze usługi i co najważniejsze bardzo często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy najlepsze szyby samochodowe Łódź wyłącznie od renomowanych producentów. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, dokładność, pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji podjętych zleceń.
Jako lider w branży możemy zaproponować swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma dealerami samochodowymi nie tylko w Łodzi, ale w całym kraju. Możemy pochwalić się również i tym, że w chwili obecnej posiadamy największy wybór folii - ponad 100 różnorodnych kolorów i odcieni.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423