Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Jeżeli masz problem z prawem, Adwokat Andrzej Śmigielski jest do Twoich usług. Pomoc może dotyczyć sprawy karnej, jak i cywilnej. Co do szczegółów, w ofercie dostępne jest choćby prawo gospodarcze, prawo podatkowe i prawo handlowe. Oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców województwa łódzkiego.

Pomoc prawna

Jeżeli interesuje Cię prawnik ze Zduńskiej Woli, ale jak do tej pory był problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby, nasza kancelaria spróbuje Ci pomóc. Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego opowiada na oczekiwania dotyczące różnych spraw, w ofercie można znaleźć m.in. prawo cywilne i gospodarcze. Nie zabrakło także porad prawnych.
Warto też podkreślić, że pomoc może ograniczać się jedynie do zredagowania pisma procesowego oraz sporządzenia odpowiedzi na dokument otrzymany z urzędu państwowego.
Kancelaria wyznaje zasadę, że zawsze najważniejszy jest klient (a dokładnie to, czy świadczona pomoc przełoży się na zadowolenie). Można więc powiedzieć, że Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego kieruje się tym, że najważniejszy jest sukces. Dobrze jeszcze dodać, że biorąc to pod uwagę, klienci mają pewność nieustannego dokształcania się pracowników. Zmiany prawne nigdy nie będą zaskoczeniem.
Chcesz wiedzieć więcej na temat kancelarii? Jeśli tak, czas na szczegółowe zapoznanie się ze stroną działalności http://www.adwokatmecenas.eu/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska, 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

WF Adwokaci

Źródła prawa są dostępne dla każdego w postaci ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych. Jednak żeby przebić się przez morze przepisów, na które się składają trzeba być naprawdę dobrym pływakiem. T...