Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jeżeli masz problem z prawem, Adwokat Andrzej Śmigielski jest do Twoich usług. Pomoc może dotyczyć sprawy karnej, jak i cywilnej. Co do szczegółów, w ofercie dostępne jest choćby prawo gospodarcze, prawo podatkowe i prawo handlowe. Oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców województwa łódzkiego.

Sprawy spadkowe

Masz problem związany ze spadkiem i zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz odpowiedniego prawnika? Jeśli interesuje Cię prawnik spadki Łódź, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego. Naturalnie sprawy spadkowe stanowią jedynie niewielką część działalności. Zakres usług jest bardzo szeroki i można w nim znaleźć m.in. prawo gospodarcze, administracyjne i podatkowe.
Jeśli chodzi o działanie kancelarii, z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że charakteryzuje nas ambicja w działaniu. Można powiedzieć, że prawo jest dla pracowników prawdziwą pasją. Naturalnie każdy pracownik może powiedzieć, że wiedza nie kończy się na znajomości przepisów w praktyce. Wiedza odnosi się też do należytego zastosowania przepisów.
Warto jeszcze dodać, że Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego to kancelaria w przypadku której nie ma rzeczy niemożliwych. Co więcej, pomoc nie ogranicza się jedynie do Łodzi. Kancelarie zlokalizowane są w Łodzi, Zduńskiej Woli i Bełchatowie.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska, 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Źródła prawa są dostępne dla każdego w postaci ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych. Jednak żeby przebić się przez morze przepisów, na które się składają trzeba być naprawdę dobrym pływakiem. T...