Katalog firm

Depilatorium

Laserowa depilacja to idealna propozycja dla tych osób, które chcą się stale cieszyć gładką skórą. Jeżeli nie macie czasu na wieczne siedzenie z maszynką, nie chcecie martwić się o podrażnienia skóry, to koniecznie musicie zapoznać się z naszą ofertą. Depilatorium zaprasza do skorzystania z możliwości nowoczesnej technologii.

Depilacja męska

Czy z usługi depilacji laserowej mogą korzystać tylko i wyłącznie kobiety? Czy ten zabieg jest dedykowany Paniom, podczas gdy mężczyźni powinni pogodzić się z ciałem pokrytym licznymi i zwykle bardzo grubymi włoskami? Oczywiście nie! W naszym salonie Depilatorium zadbamy o każdego Klienta - jego płeć nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Wiemy bowiem, że zbędne owłosienie może przeszkadzać każdemu, dlatego usuwamy je zawsze, także i u mężczyzn. Nasza depilacja laserowa dla mężczyzn Gdańsk przyjmuje różnorodne formy. Może polegać na usuwaniu owłosienia z nóg, rąk, klatki piersiowej czy nawet samej twarzy. Zapewniamy w stu procentach trwałe efekty.
Pozwala je nam zagwarantować specjalistyczny laser diodiowy Vectus, który uchodzi za jeden z najlepszych sprzętów służących do przeprowadzania skutecznej depilacji laserowej. W naszym gabinecie zawsze panuje przyjazna i swobodna atmosfera, dzięki której Klienci mogą się u nas odprężyć i trochę odpocząć. A przy okazji zyskują gładkie ciało i lepszy wygląd!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221