Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Laserowa depilacja to idealna propozycja dla tych osób, które chcą się stale cieszyć gładką skórą. Jeżeli nie macie czasu na wieczne siedzenie z maszynką, nie chcecie martwić się o podrażnienia skóry, to koniecznie musicie zapoznać się z naszą ofertą. Depilatorium zaprasza do skorzystania z możliwości nowoczesnej technologii.

Depilacja twarzy

Zdając sobie sprawę z obecnie panującej mody na idealnie gładkie ciała, utworzyliśmy gabinet depilacji Depilatorium, do którego zapraszamy i kobiety, i mężczyzn. Pomagamy swoim Klientom zadbać o ich urodę, oferując im szereg skutecznych zabiegów depilacyjnych, których skuteczność potwierdzają zdobyte przez nas referencje i pozytywne opinie samych Klientów.
Kładziemy szczególny nacisk na profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Każda depilacja - czy to depilacja laserowa twarzy Gdańsk, czy depilacja łydek bądź rąk - przeprowadzana jest w pełni higienicznych i sterylnych warunkach, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z jednego z naszych zabiegów, tuż po wyjściu z naszego salonu Depilatorium mogą od razu cieszyć się idealnie prezentującą się skórą, na której nie pojawiają się żadne zaczerwienienia, podrażnienia czy krostki. Nasz salon wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Dbamy o swoich Klientów tak, jak dbamy o swoje własne ciała.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221