Katalog firm

M-System

Firma M-system oferuje Państwo do zakupu profesjonalne systemy alarmowe, które można podzielić na trzy rodzaje. Dostaniecie u nas systemy ochrony przeciwpożarowej, kontroli i monitoringu oraz systemy elektronicznej ewidencji kluczy. Chcemy Wam zapewnić dostęp do najnowocześniejszych systemów, które będą Wam służyły długie lata.

Telewizja przemysłowa

Strona internetowa http://msystem.net.pl/uslugi/telewizja-przemyslowa/ reprezentuje wśród internautów warszawskie przedsiębiorstwo M- System. Zatrudnia ono specjalistów wyszkolonych w zakresie systemów bezpieczeństwa. Za pomocą strony można zapoznać się z szeroką ofertą firmy.
Znajdują się w niej znane i sprawdzone sposoby utrzymywania bezpieczeństwa, takie jak telewizja przemysłowa czy systemy przeciwpożarowe. Jednakże firma M- System ie obawia się też wprowadzania na polski rynek nowoczesnych technologii. Jako jeden ze sztandarowych produktów firmy msystem.pl wymienia depozytory kluczy. Są to urządzenia do stałego kontrolowania położenia wszystkich kluczy do danego budynku. Oprócz tego zapisują one osoby, które pobierały klucze.
W trosce o wiarygodność prezentowanych informacji usługa msystem.pl przedstawia listę koncesji i pozwoleń posiadanych przez warszawskie przedsiębiorstwo. Podaje też dane kontaktowe biura firmy, które pozwolą każdemu potencjalnemu klientowi na bezpośredni kontakt z przedsiębiorstwem i zasięgnięcie dalszych informacji.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399


Podobne firmy

Paut

Pracownia Automatyki to doświadczona i w pełni profesjonalna firma, która od 2001 roku oferuje swoim klientom wysokiej klasy automatykę budynkową w bardzo atrakcyjnej cenie. Realizujemy przede wszystk...