Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Firma Baas-Panel od blisko dwudziestu lat wspiera swoich klientów i dostarcza najwyższej jakości płyty warstwowe oraz akcesoria montażowe. Oferowane przez firmę produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo szybkie terminy realizacji, jak również konkurencyjne ceny.

Drzwi chłodnicze

Drzwi chłodnicze nie są dostępne w ofercie pierwszej lepszej firmy. Wymagają odpowiedniej konstrukcji i użycia specjalistycznych materiałów. Niewiele firm polskich w swojej ofercie posiada drzwi chłodnicze lub cały osprzęt, który jest niezbędny do ich prawidłowego działania. Jednakże jedną z najlepszych firm działających w tej dziedzinie jest firma BAAS-PANEL.
Jej specjalizacją są płyty warstwowe. Wiele z nich może być użytych do budowy obiektów przemysłowych, właśnie takich jak drzwi chłodnicze i inne tego typu podobne konstrukcje. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczenia, firma BAAS-PANEL może zapewnić swoim klientom profesjonalizm oraz obietnicę wysokiej jakości.
Sprawia to, że jej wszyscy klienci wiedzą, że kupując produkty tej firmy na pewno nie muszą się martwić o to, że wydają pieniądze na coś, co nie jest ich w pełni warte. Zatem gdy chodzi o drzwi chłodnicze i inne wyroby stosowane w chłodnictwie, firma BAAS-PANEL jest tą firmą, z której oferty i doświadczenia na pewno warto jest skorzystać.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03