Katalog firm

Kategorie


Petmar

Firma Petmar już od wielu lat zdobywa doświadczenie w zakresie wykonawstwa systemów dachowych. Z wielką przyjemnością chcemy Wam zaoferować najlepsze materiały, które będziecie mogli z pomocą naszych pracowników zastosować podczas budowy dachów. Dostaniecie u nas blachy, gonty dachowe, papy termiczne, folie dachowe oraz wiele innych materiałów.

Dachówka

Mimo opowieści o ociepleniu polskiego klimatu, zimy cały czas potrafią być bardzo srogie. Kilkunastostopniowe mrozy sprawiają, że kwestia szczelnego i ciepłego dachu nabiera jeszcze większego znaczenia. Strona internetowa petmardachy, reprezentująca na rynku internetowym firmę Petmar, umożliwia zamówienie usługi polegającej na położeniu papy termicznej.
Kładzie się ją pod standardowe poszycie, takie jak blachodachówka Lublin, aby zabezpieczyć dach przed nadmiernym przepuszczaniem ciepłego powietrza z wewnątrz i zimnego z zewnątrz. Znacząco zmniejsza to koszty ogrzewania mieszkania. Inwestycja w papę termiczną zwróci się z nawiązką w przeciągu kilku lat dzięki zmniejszonym kosztom opału.
Co więcej, szczelniejszy dach oznacza większy komfort użytkowników mieszkania. Papy termiczne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problemy z nieszczelnym i mało ergonomicznym dachem. Strona petmardachy.pl gwarantuje wysoką jakość usługi i konkurencyjne ceny, które zawsze można negocjować.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Przekonaj się o tym, jak wiele możesz zyskać dzięki pomocy ze strony dekarza, jakiego spotkasz w firmie Expres Dach realizującej usługi dekarskie w Ostrołęce oraz swoistej okolicy. Mowa tutaj o dekarz...