Katalog firm

Autolis

Wypożyczalnia samochodów Autolis ma swoją siedzibę w Gdyni. Przedsiębiorstwo oferuje wynajem samochodów nawet na 1 dzień. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które różnią się ceną za wypożyczenie. Firma oferuje różne korzystne rabaty. W razie pytań można kontaktować się telefonicznie lup poprzez e-mail.

Wynajem aut

Twój samochód się popsuł i najbliższe dni musi spędzić u mechanika, więc potrzebujesz na jakiś czas pewnego i sprawdzonego samochodu? W takim razie nasz wynajem samochodów Gdańsk jest właśnie dla Ciebie.
Tylko u nas wynajmiesz auto na tak atrakcyjnych warunkach. Doba wynajmu rozpoczyna się już bowiem od 70 złotych! Co więcej, do Twojej dyspozycji oddajemy bardzo szeroką ofertę modeli samochodów. Znajdziesz w ten idealnie spełniający Twoje potrzeby i to bez względu na to, jakie one są. Dla klientów, którzy szukają małego i zwinnego auta, najlepsze będą Toyota Yaris, Opel Corsa czy Mercedes klasy A. Spośród nieco większych samochodów polecamy z kolei Opla Astra czy Forda Focusa.
Dla oczekujących jeszcze większego komfortu i przestrzeni mamy natomiast Skodę Octavia, Forda Mondeo czy rodzinnego Opla Zafirę. A wszystkie spośród tych samochodów łączy nienaganny stan techniczny. Niezależnie więc od tego, który z nich wybierzesz, możesz być pewien, że wynajmujesz auto, które na pewno Cię nie zawiedzie.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220