Katalog firm

Woodstock

Jeśli szukasz firmy, która dostarczy Ci profesjonalny sprzęt do obróbki drewna, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Woodstock. Oferujemy wszelkiego rodzaju traki przenośne wraz z produktami eksploatacyjnymi w korzystnych cenach. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Borazon

Firma Woodstock z siedzibą w Olsztynie oferuje kompleksowe usługi związane z obróbką drewna. Historia firmy sięga roku 1994. Od 2005 roku firma Woodstock jest regionalnym przedstawicielem Wood-Mizer Industries w Kole w regionie północno-wschodnim kraju. Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem usług tartaczniczych we wskazanym przez klienta miejscu, a także prowadzi sklep, w którym można zakupić najnowocześniejszy sprzęt tartaczniczy.
W ofercie między innymi traki najwyższej jakości, maszyny do obróbki drewna - strugarki, rozrzynarki, brzeszczoty, traki, ostrzarki, rozwieraki, tarcze ścierne borazon. Firma prowadzi sprzedaż zarówno sprzętu nowego, jak i używanego. W siedzibie firmy świadczone są usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu, a także regeneracji brzeszczotów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy sprawia, że świadczone usługi są w pełni fachowe i profesjonalne.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu osobistego, w siedzibie naszej firmy lub telefonicznego.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25