Katalog firm

Kategorie


Tukan

Zlokalizowana w Lublinie firma Tukan specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Klienci mogą zlecić wykonanie szaf kuchennych na wymiar, ale nie tylko. Na ofertę składają się też meble łazienkowe, biurowe i wiele innych. Firma umożliwia ponadto zakup markowego sprzętu kuchennego. Więcej informacji na stronie.

Szafy na wymiar

Szafa to mebel, który musi się znaleźć w każdym domu. To doskonały sposób na to, aby przechowywać swoje rzeczy. Jednakże szafa musi być także odpowiednio dobrana. Chodzi nie tylko o jej wymiary, choć są one oczywiście bardzo ważne, ale także o to jak została wykonana. Jakość użytych materiałów ma olbrzymi wpływ na to jak długo będziemy mogli się cieszyć z takiego mebla, zanim będzie konieczna jego wymiana.
Producent mebli Tukan działa na rynku polskim już od dłuższego czasu i dzięki nabytemu doświadczeniu, może zapewnić wszystkim swoim klientom meble najwyższej jakości. Jakość ta jest wynikiem starannego wyboru podczas zbierania materiałów do produkcji. Dlatego też szukając odpowiedniej szafy Lublin i działający tam producent mebli Tukan na pewno nie zawiodą oczekiwań żadnego ze swoich klientów.
Oferta tej firmy jest bardzo szeroka i zapewnia meble do różnych pomieszczeń domowych, a także wykonanie mebli na zamówienie. Sprawia to, że każdy klient firmy Tukan z całą pewnością będzie zadowolony ze współpracy.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Kupując meble, warto zastanowić się czy zrobić to w sieciowym sklepie, gdzie nie zawsze znajdziemy to czego nam potrzeba, czy oddać to w ręce fachowca, który wykona meble na zamówienie. Andrzej Brzezi...

MS Meble

Meble kuchenne są takim produktem, który zmieniamy wyjątkowo rzadko. Dlatego też tak ważna jest ich jakość oraz funkcjonalność. Firma MS Meble oferuje montaż mebli kuchennych na indywidualne zamówieni...