Katalog firm

Tukan

Zlokalizowana w Lublinie firma Tukan specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Klienci mogą zlecić wykonanie szaf kuchennych na wymiar, ale nie tylko. Na ofertę składają się też meble łazienkowe, biurowe i wiele innych. Firma umożliwia ponadto zakup markowego sprzętu kuchennego. Więcej informacji na stronie.

Meble na zamówienie

Jeśli cenisz sobie indywidualizm i masz mnóstwo pomysłów, to trafiłeś w dobre miejsce. Od lat tworzymy meble na zamówienie Lublin, z każdym rokiem dopisując kolejnych szczęśliwych klientów.
Zajmujemy się meblami praktycznie każdego typu i do praktycznie każdego pomieszczenia, od kuchennych przez biurowe, po różne indywidualne zamówienia. Jeśli masz projekt/pomysł koniecznie skontaktuj się z nami. Profesjonalna obsługa i doświadczeni fachowcy z przyjemnością doradzą i wesprą wiedzą w zakresie tworzenia mebli.
Nasza firma cechuje się profesjonalizmem i sumiennością. Przy okazji w trosce o klienta staramy się proponować konkurencyjne ceny i korzystne terminy realizacji.
Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, zachęcamy do kontaktu w celu rozwiania wątpliwości w kwestiach projektu czy objętości zamówienia. Nasz zespół złożony jest z ludzi pełnych pasji do swojej pracy dlatego każde nowe zlecenie traktujemy jako swoiste wyzwanie, nie są nam straszne niekonwencjonalne pomysły - takie lubimy najbardziej!

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Kupując meble, warto zastanowić się czy zrobić to w sieciowym sklepie, gdzie nie zawsze znajdziemy to czego nam potrzeba, czy oddać to w ręce fachowca, który wykona meble na zamówienie. Andrzej Brzezi...

MS Meble

Meble kuchenne są takim produktem, który zmieniamy wyjątkowo rzadko. Dlatego też tak ważna jest ich jakość oraz funkcjonalność. Firma MS Meble oferuje montaż mebli kuchennych na indywidualne zamówieni...