Katalog firm

Taxform

Taxform poprowadzi Waszą księgowość. Nasze łódzkie biuro dostępne jest dla małych oraz średnich firm, które chcą zoptymalizować swoje koszty i nie zatrudniać specjalnych księgowych. Doskonale znamy się na księgach rachunkowych, prawie podatkowym oraz na pozostałych sprawach księgowych. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi księgowe

Każdy przedsiębiorca wie, że poprawne prowadzenie księgowości jest jednym z kluczy do sukcesu firmy. Nie okazuje się to wcale proste, szczególnie iż wielu przedsiębiorców wcale nie zna się na tej gałęzi prowadzenia firmy, chętnie powierzając ją w ręce specjalistów w trosce o swoje interesy.
Nasza księgowa Łódź to szansa na sprawne prowadzenie firmy, zgodnie z wymogami obowiązującego prawa i z zachowaniem pełnej dokumentacji finansowej. Oferujemy państwu profesjonalne usługi księgowe, które gwarantują poprawne funkcjonowanie firmy, bez względu na jej rozmiar i zakres działania – księgowość to nasza pasja, a zdobyte doświadczenie pozwala nam jak najlepiej realizować swoje obowiązki.
Proponujemy pełną obsługę księgowości, fachowe porady, a także obsługę kadrowo-płacową czy pomoc w rejestracji i sprzedaży gotowych spółek. Wszystkie usługi świadczymy dla naszych klientów w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, którą sukcesywnie przekuwamy w sukces naszych klientów- warto się o tym przekonać!

Kontakt

Ulica: Pomorska 77

Kod: 90-224

Miejscowość: Łódź

https://www.taxform.pl/

E-mail: biuro@taxform.pl

Tel.: 508-504-404


Podobne firmy

Abaco

Zapoznajcie się jeszcze dziś z najnowszą ofertą biura rachunkowego ABACO i przekonajcie się sami, że dobry księgowy, wcale nie musi wiązać się z olbrzymimi wydatkami finansowymi. Nasze biuro rachunkow...

Katan

Katan zapewni Wam najlepszą obsługę księgową, kadrowo - płacową oraz rachunkową. Z nami możecie być pewni, że będziecie mieli wszystko prowadzone zgodnie z prawem finansowym, jakie obowiązuje w naszym...