Katalog firm

Tarom

Zakład pogrzebowy Tarom to profesjonalna firma, która znajduje się we Wrocławiu, ale świadczy usługi na najwyższym poziomie na terenie całej Polski. Tarom specjalizuje się w przewozie osób zmarłych, na terenie kraju jak i między państwami, załatwianiem wszelkich formalności związanych z organizacją ceremonii pochówku, sprzedażą trumien oraz urn.

Organizacja pogrzebu

Śmierć jest nieodłączną częścią życia, jednakże zdajemy sobie sprawę jak trudny jest to moment dla rodziny osoby zmarłej. Nasza firma prowadzi swoją działalność we Wrocławiu, a także w razie potrzeby na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w organizacji pogrzebów.
Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, związanymi z pochówkiem. Świadczymy usługi w zakresie odbioru zwłok z miejsca zgonu, w razie życzenia rodziny, także spopielenia zwłok. W swojej ofercie posiadamy także duży wybór trumien, urn, ubrań dla zmarłego, czy tabliczek nagrobnych. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław dokonuje w razie potrzeby rozliczenia bezgotówkowe na podstawie zasiłku pogrzebowego z ZUS. Oferujemy również usługi ekshumacji, pomoc w organizacji styp, opiekę nad grobami, czy wykonanie drewnianego ogrodzenia wokół grobu.
Świadczymy również usługi kamieniarskie i wykonujemy profesjonalne wiązanki i wieńce pogrzebowe, a także zajmujemy się wykopaniem grobów, asystą pogrzebową i oprawą muzyczną.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Zeus

Jesteśmy renomowanym zakładem pogrzebowym, świadczącym kompleksowe usługi. Całodobowo organizujemy transport zmarłych, załatwiamy formalności urzędowe, w 15 minut wypłacamy zasiłek pogrzebowy. Przygot...

A-AAron

AAron to doświadczony, z długoletnim doświadczeniem zakład pogrzebowy, który oferuje kompleksowo usługi pogrzebowe oraz kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych. Zapewniamy fachową pomoc przy załatwia...