Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Nasza kancelaria prawna zajmuje się kompleksową obsługą zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach prawnych. Naszym największym atutem jest niewątpliwie indywidualne podejście do każdego klienta. Może on na nas liczyć w każdym momencie. Zawsze służymy pomocą.

Kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna Łódź prowadzona przez radców prawnych Marka Wnuka i Justynę Szondelmajer stanowi rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy muszą rozwiązać sprawę prawną, a nie posiadają odpowiedniej wiedzy czy umiejętności w tejże. Kancelaria działa na rynku już od wielu lat, w trakcie których pozyskała bardzo bogate doświadczenie między innymi w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, reprezentując zarówno osoby prywatne, jak i małe, średnie oraz duże firmy.
To właśnie do nich wszystkich jest skierowana jego oferta. Klienci korzystający z jej usług mogą liczyć na profesjonalizm od początku rozpoczęcia współpracy, aż do jego końca. Co ważne, firma jest w stanie nie tylko poprowadzić całą sprawę, ale też wykonać bardziej doraźne zadania, w tym przygotować odpowiednie dokumenty prawne, bądź też udzielić porad prawnych, które są niezbędne klientowi, niezależnie od jego dalszego celu. Kancelaria współpracuje z kilkoma innymi firmami, co umożliwia jej świadczenie jeszcze bardziej kompleksowych usług.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845