Katalog firm

Kategorie


Studio Top

Foto Video Studio Top to firma z siedzibą w Zduńskiej Woli. Ofertę, na którą składa się między innymi wideofilmowanie i fotografia, kieruje do klientów z całego kraju. Zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Firma proponuje też druk reklam wielkoformatowych i świadczy usługi poligraficzne.

Kamerzysta ślubny

Film ślubny to najwspanialsza pamiątka nie tylko dla Państwa Młodych, ale również dla gości weselnych, dlatego też warto skorzystać z usług doświadczonego kamerzysty, który przygotuje materiał filmowy z najwyższej światowej półki. Jako doświadczony kamerzysta mogę zaproponować Państwu filmy w jakości 4K, które prezentują się obłędnie i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Filmowanie to nie tylko moja żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze chcę podzielić się ze swoimi klientami. Na mojej stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć przykładowe realizacji i dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług. Zapraszamy także do internetowego poradnika, z którego dowiedzą się Państwo, w jaki sposób powinien być przygotowany profesjonalny film weselny.
Firma VIDEO STUDIO TOP oferuje nie tylko wysoką jakość video, ale również audio, która odgrywa bardzo ważną rolę. Najlepszy kamerzysta w miejscowości Sieradz teraz do Państwa dyspozycji. Zapraszam również do zapoznania się z galerią przykładowych filmów weselnych na naszej stronie http://videotop.eu/.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wyk...