Katalog firm

Kategorie


Stekar

Dobry piec do centralnego ogrzewania pozwoli Państwu ograniczyć koszty eksploatacji domu bądź też budynku firmy. Firma Stekar oferuje wysokiej jakości piece z automatycznym podajnikiem węgla do pieca, dzięki czemu nie będą Państwo musieli co chwili dokładać opału, a jedynie raz na pewien czas uzupełnić pojemnik na węgiel. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pieca.

Kotły centralnego ogrzewania

STEKAR Sp. z o.o. to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą kupić porządne kotły CO Olsztyn w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia grzewcze, charakteryzują się bardzo dużą sprawnością energetyczną, która przekłada się na bardzo wysoką jakość działania.
Wybierając nasze kotły CO Olsztyn nie tylko ogrzejecie swoje mieszkanie, ale co najważniejsze zaoszczędzicie sporo pieniędzy. Nasze nowoczesne kotły CO wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i poradzą sobie z każdymi paliwami. Jeżeli uważają Państwo, że porządne kotły CO muszą bardzo dużo kosztować, to po zapoznaniu się z ofertą firmy STEKAR Sp. z o.o. bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie. Nasze kotły CO są również bardzo proste w utrzymaniu czystości, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić również masę cennego czasu na czyszczeniu.
W sprzedaży posiadamy również polski węgiel, miał, groszek, eko groszek, orzech oraz kostkę. Zapewniamy najlepsze paliwa opałowe wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: 89 514-82-99