Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia aut ST Rentcar to polska firma znajdująca się w Łodzi. Posiada szeroką ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie, od holowania aut po wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje zadowolenie klientów z obsługi.

Wypożyczalnia samochodów

Firma ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów Łódź, która jest dla swoich klientów i oferuje im najwyższej jakości usługi od wynajmu samochodów po holowanie lawetą i wszelką pomoc drogową. Wypożyczalnia posiada ogromną gamę samochodów osobowych jak i większych dostawczych, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania auta odpowiadającego upodobaniom i potrzebom.
W razie kolizji drogowej, gdzie klient jest strona poszkodowaną, firma oferuje holowanie lawetą dyspozycyjną 7 dni w tygodniu od 8 do 20, oraz samochód zastępczy a to wszystko opłacone z polisy OC sprawcy. Dzięki współpracy wypożyczalni z firmami ubezpieczeniowymi cały proces ponoszenia kosztów odbywa się bezpośrednio z ubezpieczycielem i bezgotówkowo. Wybór samochodu dostosowanego do własnych potrzeb i komfortu jest niesamowicie proste.
Z wielu marek i klas, można wybrać niesamowite okazy i cieszyć się długą, lub krótką jazdą do wyznaczonego celu. Udostępnionymi pojazdami można poruszać się na terenie całej Unii Europejskiej.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800