Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia aut ST Rentcar to polska firma znajdująca się w Łodzi. Posiada szeroką ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie, od holowania aut po wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje zadowolenie klientów z obsługi.

Wynajem aut

Czy w dzisiejszych czasach formalności załatwiane są od ręki i trwające krótką chwilę są możliwe i osiągalne w wypożyczalniach samochodów? Jak najbardziej! Wystarczy skontaktować się z firmą ST RentCar, która sprawnie i profesjonalnie obsłuży każdego potrzebującego klienta.
Nie ma znaczenia czy w danej chwili klienta interesuje usługa holowania czy wynajem aut Łódź, ponieważ każda z tych usług świadczona jest z pełnym profesjonalizmem w firmie ST RentCar. Doświadczenie pracowników i ich zapał do pracy procentują zadowolonymi klientami i opiniami zamieszanymi w na stronie wypożyczalni. Wynajem aut jest tak proste, że klient nie musi martwić się o formalności a jedynie cieszy się czasem spędzonym za kierownicą niezawodnych samochodów z oferty.
To co przyciąga kierowców to atrakcyjne ceny, które są bardzo konkurencyjne oraz brak opłat wstępnych - zero kaucji, zero dodatkowych opłat. Wszystko jest czyste i przejrzyste, bez ukrytych kosztów dzięki czemu można cieszyć się wynajmem auta na dłuższy czas.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800