Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia aut ST Rentcar to polska firma znajdująca się w Łodzi. Posiada szeroką ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie, od holowania aut po wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje zadowolenie klientów z obsługi.

Laweta

Polska firma posiadająca punkt w mieście Łodzi, świadczy usługi na najwyższym i bardzo profesjonalnym poziomie. Oferuje szereg usług poczynając od wypożyczania aut a kończąc na holowaniu samochodów. Posiadana laweta Łódź jest do dyspozycji klientów każdego dnia - 7 dni w tygodniu- od godziny 8:00 do 20:00. Dowiedz się więcej na stronie https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Możliwość skorzystania z usługi lawety jest w momencie, gdy auto odmówi posłuszeństwa w czasie jazdy lub jest się czynnym uczestnikiem kolizji drogowej. Przetransportowanie uszkodzonego pojazdu odbyć się może jedynie przy pomocy lawety, która przystosowana jest do aut dużych gabarytów - maksymalne obciążenie wynosi 7 ton a długość przewożonego samochodu do 7m.
Profesjonalizm i doświadczenie procentuje i gwarantuje jak najszybszą reakcję firmy, by czym prędzej zjawić się na miejscu zdarzenia. Dodatkowo usługa obejmuje takie czynności jak awaryjne odpalania czy wymianę koła w uszkodzonym pojeździe. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by móc jak najszybciej cieszyć się dalszą jazdą.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800