Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia aut ST Rentcar to polska firma znajdująca się w Łodzi. Posiada szeroką ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie, od holowania aut po wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje zadowolenie klientów z obsługi.

Holowanie

Doświadczenie, profesjonalizm, szybkość i przede wszystkim skuteczność działania to cechy, których oczekuje każdy dzisiejszy klient. Pomoc w razie problemów drogowych jest nieoceniona a wypożyczalnia aut ST RentCar taką pomoc właśnie oferuje poprzez holowanie Łódź.
W razie jakichkolwiek problemów począwszy od stłuczki drogowej a kończąc na awarii samochodu. Firma oferuje profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta i każdego problemu. Holowanie obejmuje transport samochodów osobowych jak i busów oraz dostawczych, ponieważ laweta udostępniana jest przystosowana do dużych gabarytów osiągających nawet 7 ton i 7m długości. Dodatkowa usługa obejmuje możliwość pomocy przy odpalaniu awaryjnym auta a także wymiana uszkodzonych kół.
Profesjonalne holowanie dzięki doświadczeniu i odpowiedzialności pracowników gwarantuje najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób przetransportowania pojazdów. Wycena usług jest indywidualna i zależy od wielu aspektów. Usługi świadczone przez firmę w całej Polsce.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800