Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia aut ST Rentcar to polska firma znajdująca się w Łodzi. Posiada szeroką ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie, od holowania aut po wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje zadowolenie klientów z obsługi.

Auto zastępcze

ST Rentcar zapewnia profesjonalną i sprawną pomoc, gdy potrzebne jest auto zastępcze Łódź. Możliwość uzyskania zastępczego samochodu jest w przypadku kolizji drogowych, którego było się uczestnikiem lub gdy samochód najzwyczajniej w świecie odmówił nam posłuszeństwa.
Ze strony firmy zapewniona zostaje profesjonalna i fachowa pomoc w kwestiach formalnych jak i doradczych. Pracownicy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i pasji do tego, co robią, słuchają dokładnie potrzeb swoich klientów tak, by zapewnić im jak najdogodniejsze warunki i komfort oraz szynką możliwość dalszego przemieszczania się. Wymagane dokumenty podczas udostępnienia auta zastępczego to dowód osobisty, rejestracyjny auta klienta a także prawo jazdy.
Ponadto należy podać nr likwidacji szkody a także dane polisy OC sprawcy. Koszty wynajmu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy w ramach posiadanej polisy OC. Aby zapewnić klientowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa, auto zastępcze dopierane jest z tej samej klasy, co uszkodzone.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800