Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie zawsze możemy przewidzieć, co może nam się przydażyć na drodze. Niezależnie od tego jakim autem się poruszamy, zawsze może ono ulec niespodziewanej awarii. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski pomoże Ci jednak szybko naprawić wszelkie usterki, aby mogli Państwo bezpiecznie kontynuować dalszą podróż. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze - zapraszamydo kontaktu.

Pomoc drogowa Zgierz

Pomoc drogowa na autostradzie A1, pomoc drogowa Zgierz, a także w Łowiczu, Łodzi oraz wielu innych miejscowościach, które znajdują się na terenie województwa łódzkiego obsługuje nasza firma. Zajmujemy się udzielaniem Wam pomocy, jeżeli Wasz pojazd odmówi posłuszeństwa na drodze.
Zdarzają się różne sytuacje, które mamy nadzieje, że rzadko będą Wam się trafiać, takie jak: koniec paliwa, stłuczka, nagła awaria. Jeżeli już na Was trafi to jesteśmy do Waszej dyspozycji wraz z ludźmi, którzy bardzo szybko postarają się usunąć każdą awarię. Nasza ekipa działa bardzo sprawnie i w mig zjawia się na miejscu wraz z lawetą oraz sprzętem do holowania. Zapraszamy do nas właścicieli aut osobowych oraz kierowców aut dostawczych oraz TIR-ów.
Mamy nadzieje, że dzięki naszej pomocy, której Wam udzielimy, będziecie szybko mogli wrócić na swoją trasę. Chcemy, żebyście byli zadowoleni z jakości naszych usług. Pomoc drogowa jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673