Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie zawsze możemy przewidzieć, co może nam się przydażyć na drodze. Niezależnie od tego jakim autem się poruszamy, zawsze może ono ulec niespodziewanej awarii. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski pomoże Ci jednak szybko naprawić wszelkie usterki, aby mogli Państwo bezpiecznie kontynuować dalszą podróż. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze - zapraszamydo kontaktu.

Pomoc drogowa Piątek

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą szeroki zakres usług w zakresie pomocy drogowej. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Pomoc drogowa Piątek gwarantuje Państwu szybką i fachową pomoc w przypadku awarii pojazdu czy też wypadku drogowego. Szybko przyjeżdżamy na miejsce kolizji i zawsze służymy odpowiednim wsparciem. Zakres naszych usług to m. in. holowanie pojazdów, nie tylko osobowych, ale również dostawczych, autobusów oraz maszyn budowlanych, a ponadto dowóz paliwa, awaryjne uruchamiane pojazdów, wymiana opon, drobne naprawy pojazdu na drodze, świadczymy także naprawy powypadkowe.
Pomoc drogowa pozostaje do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zależy nam na pełnym zadowoleniu i satysfakcji Państwa, dlatego też staramy się nieustannie rozwijać i systematycznie inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt.
Pełne i niezbędne informacje na nasz temat znajdziecie Państwo na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-piatek/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673