Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canada to najlepsze salony okulistyczne w naszym kraju. Zapraszamy Was do naszych salonów, które znajdują się w kilku miastach: Lublinie, Gdańsku i w Rzeszowie. Zrealizujemy dla Was każde zlecenie na okulary lub soczewki. Zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług, które oferujemy Wam w bardzo atrakcyjnych cenach.

Soczewki

Soczewki stanowią serce każdej pary okularów. To one pomagają skorygować wady wzroku i zadbać o odpowiednią ochronę oczu. Dlatego to na nie powinno się kłaść największy nacisk przy zamawianiu każdej pary szkieł. Strona internetowa http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk oferuje swoim klientom szeroki asortyment soczewek.
Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakości i przechodzą wielokrotne kontrole na etapie produkcji, transportu oraz dystrybucji. Upewnia to klientów, że produkt końcowy, który otrzymają do ręki będzie służył przez wiele lat. W przypadku zawrotnych cen, które może osiągać jedna para, soczewki Gdańsk powinny być otoczone szczególną atencją. Dla potwierdzenia swoich zapewnień strona internetowa ocularcanada.pl podaje producentów, którzy produkują komponenty optyczne do okularów tworzonych przez salo optyczny. Znajdują się wśród nich uznane marki.
Do najważniejszych należą firmy Essilor oraz Nikon. Ta ostatnia jest znana z produkcji lustrzanek światowej klasy, więc można mieć pewność, co do jakości soczewek przez nią tworzonych.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85