Katalog firm

Saunaland

Poszukują Państwo firmy budującej funkcjonalne sauny w domach, zachęcamy do wizyty na stronie firmy Saunaland. Jako producent saun i łaźni parowych zajmujemy się nie tylko ich budową, ale również montażem. Służymy radą na każdym etapie współpracy. Możemy dla Państwa wykonać saunę suchą, mokrą i wiele więcej. Zapraszamy!

Sauny parowe

Jeżeli uważają Państwo, że porządne sauny muszą bardzo dużo kosztować to po zapoznaniu się z naszą ofertą sprzedażową bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Projektowanie saun to nie tylko nasza żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.
Nasze nowoczesne sauny Katowice to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, wspaniałym designem i przystępną ceną. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami i to zarówno wśród klientów prywatnych jak i również wśród firm. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego też współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i oferujemy sauny z najwyższej światowej półki.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W pierwszej kolejności polecamy niezawodne Sauny Infrared, które nie mają sobie równych.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Piętnaście lat doświadczenia sprawia, że firma MAL-WOD oferuje wysoką jakość napraw urządzeń dla firm komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmuje się także sprzedażą tego rodzaju urząd...